Ogłoszenia duszpasterskie - XXIX Niedziela zwykła - 18 października 2020 r.

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy św.. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.

2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, odbędzie się dziś o godz. 16.30 w kościele.

3. Dziś po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na Wieczór Uwielbienia.

4. W kancelarii i zakrystii można składać wypominki. Kartki do wypisania naszych zmarłych z prośbą o modlitwę za nich, są dostępne na stolikach pod chórem.

5. W przyszłą niedzielę będzie przed kościołem zbiórka na Dom Samotnej Matki w Charkowie na Ukrainie.

6. Wciąż zmagamy się z nasilającą się epidemią koronawirusa w naszej Ojczyźnie i na świecie. Trudny to dla nas wszystkich czas. Wiecie, że znajdujemy się w „czerwonej strefie”, dlatego zgodnie z rozporządzeniem władz państwowych i diecezjalnych, od wczoraj w naszym kościele w Mszach Świętych może brać udział maksymalnie 135 osób zachowując odstęp min. 1,5 metra. Jednocześnie przypominamy, że w miejscach publicznych jest obowiązek zasłaniania ust i nosa. Bardzo proszę, abyście respektowali ten przepis i nie stawiali nas w trudnej sytuacji.

Biskup ordynariusz udziela również dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej. Wspierajmy siebie nawzajem, pamiętając także o tych, na których szczególnie spoczywa wielki ciężar odpowiedzialności za nasze zdrowie i bezpieczeństwo Ojczyzny.

Strony