Ogłoszenia duszpasterskie - XIX Niedziela zwykła - 7 sierpnia 2022 r.

1. Do niedzieli, 14 sierpnia, codziennie po Mszy Św. wieczornej, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy wspólną modlitwą różańcową o 20.30 i Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. Niech ta modlitwa pomoże nam dobrze przygotować się do corocznego odpustu parafialnego. Łączmy się też duchowo z wędrującymi na Jasną Górę pielgrzymami oraz ofiarujmy nasze modlitwy i codzienne krzyże szczególnie w intencji Ojczyzny i naszych rodzin. Każdego wieczoru serdecznie zapraszamy.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o 13.00 odprawimy comiesięczne nabożeństwo adoracyjne z procesją i modlitwą Żywego Różańca.

3. Jutro, o godz. 17.30, zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową we wszystkich intencjach Różańca Rodziców, a o godz. 18.00 na Mszę Św. w intencji wszystkich dzieci z naszej parafii. Jest to intencja od Różańca Rodziców.

4. W sobotę, 13 sierpnia, zapraszamy na Mszę Świętą o Matce Bożej Fatimskiej o godz. 18.00, a Nabożeństwo Fatimskie wraz z procesją odprawimy o godz. 20.15 i zakończymy Apelem Jasnogórskim.