• Aktualności
  • Ogłoszenia

Program Wizytacji Duszpasterskiej

20/01/2020

Program wizytacji duszpasterskiej w naszej parafii

Czytaj dalej >

Niedziela Słowa Bożego

19/01/2020

Za tydzień, 26 stycznia, obchodzić będziemy po raz pierwszy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka, jako poświęconą celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. W naszej świątyni 15 minut przed każdą Mszą Św. będą czytane fragmenty Pisma Świętego odnoszące się do czytań z Liturgii Słowa, a podczas Mszy Św. uczestnicy Kręgu Biblijnego podzielą się świadectwem dotyczącym znaczenia Pisma Świętego w ich życiu.

Czytaj dalej >

Koncert kolęd dzieci i młodzieży

13/01/2020

W niedzielę 12 stycznia po mszy świętej wieczornej odbył się koncert kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej parafii. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj dalej >

Spotkania opłatkowe grup parafialnych

13/01/2020

W ostatnich dwóch tygodniach członkowie różnych grup parafialnych spotkali się aby w swoich wspólnotach przeżywać radość Bożego Narodzenia. Była modlitwa , dzielenie się opłatkiem, kolędowanie oraz poczęstunek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkań bielanek, kół różańcowych, kręgu biblijnego oraz Skautów Europy.

Czytaj dalej >

Jubileusze Małżeńskie

08/01/2020

W Niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia, podczas Mszy Świętej o godz. 13.00, przeżywaliśmy doroczne świętowanie Jubileuszy Małżeńskich. Uroczystą mszę świętą sprawował ksiądz biskup Józef Zawitkowski. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz relacji filmowej z tego wydarzenia.

Czytaj dalej >

Pasterka

25/12/2019

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej Pasterki

Czytaj dalej >

Wigilijne spotkanie dla samotnych i chorych

21/12/2019

W ostatni piątek 20 grudnia miała miejsce wieczerza wigiljna dla osób starszych, samotnych i chorych z naszej parafii zorganizowana przez nasz Parafialny Zespół Caritas.

 Chcielibyśmy podziękować wszystkim parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wieczerzy wigilijnej dla osób samotnych - przynieśli różne dania wigilijne, upiekli ciasta, usługiwali przy stołach, sprzątali.  Poświęcili swój cenny czas w tym gorącym okresie przedświątecznym, by sprawić radość osobom, którym doskwiera samotność.  

Szczególnie dziękujemy dzieciom z Eucharystycznego Ruchu Młodych, które  wykonały ozdobne serwetki dla gości oraz przez swoją obecność na wieczerzy wigilijnej wniosły dużo radości. 

Czytaj dalej >

Ogłoszenia duszpasterskie - II Niedziela Zwykła - 19 stycznia 2020 r.

1. Dziś po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na wieczór uwielbienia.

2. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę - Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

3. W przyszłą niedzielę o 16.30, w sali pod plebanią będzie comiesięczne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

4. Również w przyszłą niedzielę nasz chór parafialny zapewni oprawę Mszy Św. o godz. 18.00, a następnie wystąpi z koncertem kolęd. Serdecznie zapraszamy.

5. Za tydzień, 26 stycznia, obchodzić będziemy po raz pierwszy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka, jako poświęconą celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. W naszej świątyni 15 minut przed każdą Mszą Św. będą czytane fragmenty Pisma Świętego odnoszące się do czytań z Liturgii Słowa, a podczas Mszy Św. uczestnicy Kręgu Biblijnego podzielą się świadectwem dotyczącym znaczenia Pisma Świętego w ich życiu.

6. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyjęli nas z „kolędową” wizytą duszpasterską. Plan „kolędy” w tym tygodniu:

Poniedziałek - 20.01 - ul. Arsenalska, Amałowicza, Klasztorna

Wtorek          - 21.01 - ul. Marsa 120, Marsa 128, Kuglarska, Suflerska, Pociskowa

Środa             - 22.01 - ul. Marsa 91-136A, Marsa 109, Marsa 130

Czwartek       - 23.01 - ul. Płatnerska 1, 2, 3

Piątek            - 24.01 - ul. Płatnerska 2A

Sobota           - 25.01 - ul. Dokerów

„Kolędę” zaczynamy w dni powszednie o godz. 16.30, a w sobotę o 10.00.