• Aktualności
  • Ogłoszenia

Podziękowania

13/06/2020

Za nami Uroczystość Bożego Ciała. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za uczestnictwo w procesji, ale szczególnie tym, którzy czynnie zaangażowali się w jej uroczysty przebieg. Wdzięczni jesteśmy budowniczym ołtarzy, chórowi parafialnemu, Bractwu Św. Józefa, panom i paniom wiozącym figury i feretrony, ministrantom, bielankom i wszystkim, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowanie uroczystości. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać!

Czytaj dalej >

Boże Ciało - Procesja Mobilna

07/06/2020

W tym roku procesja Bożego Ciała odbyła się w wersji mobilnej - przejazd do czetrech ołtarzy ulicami zarówno Nowego, jak i Starego Rembertowa. FOTORELACJA

Czytaj dalej >

Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

28/05/2020

W sobotę, 30 maja, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy na wspólne czuwanie, które poprowadzi młodzież naszej parafii ze wspólnoty „Źródło Życia” oraz Grupa Uwielbieniowa. Rozpoczęcie po nabożeństwie majowym.

FOTORELACJA

Czytaj dalej >

Urodziny księdza Proboszcza

22/05/2020

Księże Proboszczu,

Dzień Twoich urodzin i jednocześnie imienin, to dobra okazja, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.

Chrystusowego błogosławieństwa, które daje moc.

Prawdziwej apostolskiej odwagi i wiary, która góry przenosi.

Zdrowia, niech niesie pogodę ducha i uśmiech.

Nadziei, która pozwala wierzyć w dobrych ludzi i zbawienie świata.

Niech one przenikają Twe serce, otaczają dobrem i ciepłem tych, z którymi się spotykasz, przynoszą obfite plony prawdy i sprawiedliwości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszej Mszy Świętej w intencji księdza Proboszcza.

Czytaj dalej >

KONKURS - 100-na rocznica urodzin Ojca Świętego

20/05/2020

Dziękujemy Wszystkim którzy przygotowali prace na konkurs. Wszystkie prace są wspaniałe. Każda praca to gorąco bijące serce dla Ojca Świętego, to podziękowania za Jego słowa i Jego ojcowskie spojrzenie.

WYNIKI są następujące...

Czytaj dalej >

Msza św. w niedzielę 24 maja o godz. 10.15

19/05/2020

Zapraszamy wszystkich parafian zakochanych w Matce Bożej do uczestnictwa we Mszy świętej w niedzielę 24 maja o godzinie 10.15 w intencji ,,By Maryja była bardziej znana i miłowana, by Jej wezwanie z Fatimy poznał i wypełnił świat". 

Pomóżmy Maryi, by co raz więcej serc pokochało Ją, pozwoliło się kształtować i prowadzić w Jej szkole Miłości a Jej wezwanie z Fatimy wzbudzało do nawrócenia, pokuty i wynagradzania Bogu za grzechy, którymi jest On obrażany.

 

Czytaj dalej >

Telefon Wsparcia

18/05/2020

Z powodu stanu epidemii punkt Parafialnego Zespołu Caritas jest nieczynny do odwołania.

Wszelkie potrzeby prosimy zgłaszać na Parafialny Telefon Wsparcia

    731-162-500

Czynny w poniedziałki, środy i piątki w godz. 10:00 -15:00

Czytaj dalej >

Ogłoszenia duszpasterskie - XIV Niedziela Zwykła - 5 lipca 2020 r.

1. Dziś, z racji Pierwszej Niedzieli Miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 13.00, odprawimy comiesięczne nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją i modlitwą Żywego Różańca.

2. Jutro, o godz. 17.30, zapraszamy na wspólną modlitwę różańcową we wszystkich intencjach Różańca Rodziców, a o godz. 18.00 na Mszę Św. w intencji wszystkich dzieci z naszej parafii. Jest to intencja od Różańca Rodziców.

3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w poniedziałek, 6 lipca, o godz. 19.00 w salce pod plebanią.

4. Przypominamy, że podczas wakacji spowiedź w dni powszednie będzie 15 minut przed każdą Mszą Św.