• Aktualności
  • Ogłoszenia

Bierzmowanie

21/09/2019

W zeszły czwartek 19 września ksiądz biskup Marek Solarczyk udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej uroczystości udostępnionej nam przez fotografa księdza biskupa. Zachęcamy do obserwowania profilu na Facebooku : https://www.facebook.com/bpmsolarczyk/

Czytaj dalej >

Spotkanie Kręgu biblijnego

20/09/2019

Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w salce pod plebanią.

Czytaj dalej >

Październikowy różaniec dla dzieci

19/09/2019

W październiku rozpoczynamy nabożeństwa róźańcowe. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.15. Prosimy, żeby każde dziecko miało serduszko z imieniem i nazwiskiem oraz intencją, z jaką będzie się modlić. Wśród dzieci codziennie rozlosowane będą kolorowe róźańce-bransoletki.

Czytaj dalej >

Zbiórka Ministrantów

17/09/2019

Zapraszamy wszystkich ministrantów i kandydatów do służby liturgicznej przy ołtarzu na zbiórkę, w sobotę 21 września o godz. 9.00.

Czytaj dalej >

Wieczór Uwielbienia

10/09/2019

AD IESUM PER MARIAM

W każdą trzecią Niedzielę miesiąca odbywa się w naszym kościele Wieczór Uwielbienia po Eucharystii o godz. 19.00.
Uwielbienie Boga to najwyższa forma modlitwy która zmienia nasze serca, przyjdź i doświadcz tej zmiany a wtedy życie zmieni się bo przyjmiesz do swego serca Jezusa który cię poprowadzi w Duchu Świętym przez Maryję.

Najbliższy Wieczór Uwielbienia odbędzie się 15 września o 19.00, próba o godz. 17.30 w Sali pod plebanią.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego uwielbienia Boga.

Czytaj dalej >

Schola dziecięca

03/09/2019

Pierwsza powakacyjna próba scholki dziecięcej odbędzie się w niedzielę o godz. 10.30 w Sali pod kancelarią. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Czytaj dalej >

Spotkanie Bractwa Świętego Józefa

03/09/2019

W najbliższą środę 4 września o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie formacyjne Bractwa Świętego Józefa. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących w swoim życiu naśladować postać Św. Józefa.

Czytaj dalej >

Ogłoszenia duszpasterskie - XXV Niedziela Zwykła - 22 września 2019 r.

1. We środę, 18 września, w święto św. Stanisława Kostki, w Katedrze Warszawsko-Praskiej uroczystą Mszą Św. rozpoczął się Synod Młodych Diecezji Warszawsko-Praskiej, który potrwa cały rok. Żeby ludzkie działania przynosiły dobre owoce, musi im towarzyszyć powierzanie naszych spraw Panu Bogu. Dlatego Ks. Biskup zwraca się z prośbą o odmawianie modlitwy za Synod po każdej Mszy Świętej oraz nabożeństwie. Prosi wszystkich Diecezjan o polecanie Bożej Opatrzności naszego Synodu również w modlitwie indywidualnej. Modlitwa i informacje o Synodzie są w ulotkach wyłożonych na stoliku pod chórem.

2. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego, które odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w salce pod plebanią.

3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 11.30 zostaną poświęcone i rozdane różańce dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św.

4. Diecezjalne Duszpasterstwo Służby Zdrowia serdecznie zaprasza osoby chore, niepełnosprawne i ich opiekunów oraz wszystkich seniorów na spotkanie w ramach Diecezjalnego Dnia Chorego, który odbędzie się 28 września o godz. 10.30 w Sanktuarium Św. Ojca Pio przy ul. Fieldorfa 1.

5. Pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach od 3 do 10 marca przyszłego roku. Zainteresowanych zapraszamy do zakrystii.