Zespół Uwielbieniowy

Grupa uwielbieniowa wyłoniła się ze Wspólnoty Małżeństw, którą założył ks. Michał Dziedzic w 2013r. Pierwsze Uwielbienia były już w 2015r.

W grupie liczba członków nie jest stała, ale 5 osób jest w niej od początku, reszta doszła w międzyczasie.

Kierownikiem duchowym i jednocześnie Liderem naszej grupy jest ks. Rafał Kaczmarski, który przewodniczy naszym rozważaniom modlitewnym, gra na gitarze i wspiera nas swoim głosem.

Do zespołu uwielbieniowego zapraszamy każdego, kto czuje choć trochę chęć wspólnego śpiewania i uwielbiania Pana. Próby są w każdy piątek poprzedzający niedzielę, w którą jest Uwielbienie o godz. 18.30. i w niedzielę Uwielbienia o godz. 17.

Serdecznie zapraszamy chętnych, którzy śpiewają , grają na instrumentach i chcą w takich uwielbieniach czynnie brać udział.
Kontakt z ks. Rafałem albo z panią Anną Kowalczuk tel. 605 590 518.