Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki

16/05/2019

Fundacja Baza Rembertów oraz nasza parafia serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Matki w przyszłą sobotę 25 maja od godziny 11.00 na Wembley. Przewidujemy wiele atrakcji - biegi przełajowe, dmuchańce, poczęstunek, potańcówkę.

Przedstawiamy cały harmonogram wydarzenia.

Czytaj dalej >

102 rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie

13/05/2019

13 maja obchodzimy 102 rocznicę rozpoczęcia objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00, po której odprawimy Nabożeństwo Fatimskie wraz z procesją. Niech będzie ono ekspiacją za profanację obrazu M.B. Częstochowskiej, która w ostatnich dniach miała miejsce w różnych miejscach naszego kraju. Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Czytaj dalej >

Warsztaty Dialogu Małżeńskiego

12/05/2019

Trwają Warsztaty Małżeńskie - kolejne spotkanie 26 maja o godz. 12.30 w Sali "Caritasu". Na najbliższe spotkanie zapraszamy małźeństwa, kobiety i dziewczęta na Wykład o rozpoznawaniu płodności według modelu Creighton,

opartego na osiągnięciach naukowych Naprotechnologii.

Czytaj dalej >

VIII Zjazd Różańca Rodziców, Róż Rodzinnych i Żywego Różańca

06/05/2019

Zapraszamy na VIII Zjazd Różańca Rodziców, Róż Rodzinnych i Żywego Różańca w dniu 18 maja w parafii Św. Trójcy w Ząbkach.

Czytaj dalej >

Niedziela Miłosierdzia

26/04/2019

Słowa Pana Jezusa do Siostry Faustyny:

"Pragnę, aby pierwsza niedziela po Wielkanocy była Świętem Miłosierdzia."

„Pragnę, aby Święto Miłosierdzia było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. Kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski, niech się nie lęka zbliżyć do Mnie żadna dusza, chociażby grzechy jej były jak szkarłat”.

„Dusze giną mimo Mojej gorzkiej męki. Daję im ostatnią deskę ratunku, to jest Święto Miłosierdzia. Jeżeli nie uwielbią Miłosierdzia Bożego – zginą na wieki”.

Czytaj dalej >

Procesja Rezurekcyjna

21/04/2019

W naszej parafii procesja rezurekcyjna rozpoczęła się o godz. 6.00, tuż przed uroczystą mszą świętą. Wzięli w niej udział licznie zgromadzeni wierni, a wśród nich reprezentanci wszystkich grup parafialnych.

Czytaj dalej >

Galeria

20/04/2019

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Triduum Paschalnego w zakładce "Galeria".

Czytaj dalej >

Strony