Ks. Emil Owczarek, Proboszcz

Pochodzi z Parafii Św. Wawrzyńca DM, w Sochaczewie, Diecezja Łowicka.
Wyświęcony 18 maja 1991 r., Kardynał Józef Glemp, AW.
Imieniny obchodzi 22 maja ex universa, WMSD.

Przebieg posługi kapłańskiej

  • wikariusz, Św. Jana Chrzciciela i Św. Wojciecha BM, Poświętne, 19.05.1991 – 22.06.1994
  • wikariusz, MB Częstochowskiej, Wołomin, 22.06.1994 – 18.06.1998
  • wikariusz, Bożego Ciała, Warszawa-Kamionek, 18.06.1998 – 24.06.1999
  • wikariusz, Św. Wincentego a Paulo, Otwock, 24.06.1999 – 20.06.2000
  • wikariusz, Św Brata Alberta, Warszawa-Wesoła (Zielona), 20.06.2000 – 03.07.2004
  • wikariusz, Św Faustyny, Warszawa-Bródno, 03.07.2004 – 28.06.2008
  • wikariusz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, 28.06.2008 – 28.08.2011
  • proboszcz, Św. Jana Chrzciciela, Pniewnik, 28.08.2011 – 04.12.2015
  • proboszcz, MB Zwycięskiej, Warszawa-Rembertów, od 04.12.2015

Przebieg posługi kapłańskiej inne:

  • podział diecezji, z AW, 25.03.1992
  • wicedziekan, Dekanat Stanisławowski, 25.09.2014 – 04.12.2015
  • dziekan, dekanat Rembertowski, od 01.03.2016

Ks. Janusz Młynik, Wikariusz

Ur. 29.05.1969 r.
Święcenia kapłańskie – 25.05.1996 z rąk Bp. Kazimierza Romaniuka.
Podczas swojej posługo kapłańskiej ks. Janusz pracował w parafiach:

  • Narodzenia Pańskiego w Mińsku Mazowieckim,
  • Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku,
  • Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie,
  • NMP Wspomożycielki Wiernych w Stanisławowie Pierwszym,
  • Sanktuarium MB Ostrobramskiej w Warszawie
  • i obecnie w MB Zwycięskiej w Rembertowie.

Całe jego życie przebiegało w bliskości z kościołem (ojciec Zdzisław jest organistą) tak więc ks. Janusz zawsze mieszkał z rodziną przy kościele. Mówi o sobie, że być księdzem to wielki dar i tajemnica, ale także ogromna odpowiedzialność. Bóg stawia kapłana tam gdzie potrzeba dużo ciepła, miłości i świadectwa wiary, życia na co dzień tym czym żył Chrystus.

Ks. Marcin Skolasiński, Wikariusz

Pochodzi z Parafii Św. Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim, wyświęcony 01 czerwca 2013 r., przez Abp Henryk Hoser SAC. Imieniny obchodzi 11 listopada. Studia odbył w PWTW, teologia fundamentalna a tytuł magistra otrzymał w 2013 roku.

Przebieg posługi kapłańskiej

  • wikariusz, w Parafii Św. Wincentego a Paulo w Otwocku – 01.09.2013 –11.03.2016
  • wikariusz, MB Zwycięskiej w Rembertowie od 11.03.2016