Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna – 28 kwietnia 2024 r.

1. W środę rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Codziennie po wieczornej Mszy Świętej będziemy gromadzić się  przed Najświętszym Sakramentem, aby śpiewać Litanię Loretańską. Gorąco zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.

2. W Pierwszy Czwartek, 2 maja, zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe, podczas którego będziemy modlić się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej parafii. A o godz. 23.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Świętej.

3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go maja. Jest to również Pierwszy Piątek Miesiąca. Msze Św. w naszym kościele będą według porządku niedzielnego. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post.

4. Czcicieli Niepokalanego Serca Maryi zapraszamy w Pierwszą Sobotę Miesiąca na modlitwę Różańcową o godz. 7.15, a potem na Mszę św. o godz. 8.00 i wspólną modlitwę ku czci Matki Bożej.

5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Św. o godz. 13.00 odprawimy nabożeństwo adoracyjne z procesją i modlitwą Żywego Różańca.