Bierzmowanie 2024

15/03/2024

Bierzmowanie 11.03.2024

W miniony poniedziałek przeżywaliśmy w naszej parafii Uroczystość przyjęcia przez młodzież Sakramentu Bierzmowania. Mszy Świętej przewodniczył bp. Jacek Grzybowski.

Serdecznie dziękujemy księdzu Mateuszowi za przygotowanie młodzieży, za katechezy, wspólną modlitwę oraz świadome prowadzenie ich ku chrześcijańskiej dojrzałości.

Dziękujemy księdzu Proboszczowi za poświęcony im czas w konfesjonale, za otwartość i wsparcie.

Podziękowania należą się również chórowi parafialnemu Deo Omnis Gloria oraz pani Ewie, naszej organistce. Ich oprawa muzyczna nadała naszej uroczystości bardzo podniosły charakter.

Dziękujemy pani Marcie za uwiecznienie uroczystości na zdjęciach, dzięki czemu możemy opublikować fotorelację.

Wielkie Bóg zapłać dla wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowań i przebiegu Mszy świętej.

Natomiast naszej młodzieży życzymy obfitości Darów Ducha Świętego. Niech Jego moc wypełnia Wasze serca i umysły, kieruje Waszymi decyzjami i rozwija w Was dobro. Dawajcie przykład swoim życiem, że Jezus prawdziwie zmartwychwstał i jest pośród nas.