Wyjazd małżeństw z naszej parafii z ks. Mateuszem

27/04/2023

Wróćmy na moment do minionego weekendu...

Co to był za piękny czas!

Już po raz drugi w tym sezonie, grupa małżeństw z naszej parafii wybrała się na pielgrzymkę w formule "bez telefonów i bez dzieci" zorganizowaną przez ks. Mateusza i ludzi dobrej woli

Tym razem odwiedziliśmy Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy, w którym spędziliśmy wspaniały czas na Adoracji, Mszy Świętej, a także przepysznym obiedzie. Pogoda dopisywała nam tej soboty stanowczo...

Podczas podróży i na miejscu zgłębialiśmy tematykę Sakramentu Pokuty i Pojednania szczególnie poprzez rozważania abp Fultona J. Sheena.

Był to także czas, który pozwolił nam pochylić się nad starzejąco-dojrzewającym ks. Mateuszem, który świętował kolejne urodziny.

Ze względu na ten fakt, popołudnie spędziliśmy w Kazimierzu Dolnym w formie rekreacyjnej. Rozpoczęliśmy sezon grillowo-surówkowo-sałatkowy, a w drodze nawet zjedliśmy tort i krzepiliśmy się kawą.

Bardzo jesteśmy wdzięczni i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza pielgrzymka mogła się odbyć. Szczególnie dziękujemy samym pielgrzymom za wspaniałą atmosferę i piękne budowanie wspólnoty.