Spotkanie członków Różańca Rodziców

09/09/2022

W ostatnią niedzielę odbyło się spotkanie w formie agapy rodziców modlących się w ramach Wspólnoty Różańca Rodziców. Różaniec Rodziców powstał bardzo spontanicznie wśród rodziców zatroskanych o losy swoich dzieci. Obecnie jest ponad 47tys. róż w Polsce, a w naszej parafii 12 róż.

O co modlimy się?

- Prosimy o to, żeby Bóg, w imię ofiary Jezusa Chrystusa usunął skutki naszych grzechów i zaniedbań rodzicielskich, aby nie wpływały one negatywnie na nasze dzieci.

- Prosimy o błogosławieństwo dla naszych dzieci, aby w pełni zaczerpnęły ze skarbca Bożej Miłości.

- Prosimy o dobre środowisko wzrastania naszych dzieci i uzdrowienie przyczyn grzechów, których skutki ich dotykają.

- Prosimy o rozszerzanie się tego dzieła modlitwy rodziców w intencji dzieci, aby jak najwięcej dzieci otrzymywała od swych rodziców modlitwę i błogosławieństwo!

- Modlimy się w intencji Ojca Świętego i Jego intencjach oraz za Kościół Święty.

Wszystkich chętnych do włączenia się do modlitwy prosimy o kontakt telefoniczny - 695 777 850

Nie zwlekaj daj dziecku to, co najlepsze!