Pożegnanie siostry Marleny

30/06/2023

Kochana Siostro Marleno,

W imieniu wspólnoty Bielanek i ich rodziców, pragniemy Siostrze złożyć płynące prosto z naszych serc podziękowania za pięć lat prowadzenia dziewczynek do przyjaźni z Maryją i Jezusem. Pięć lat

w historii dziejów to nic, dla dorosłego człowieka to może niewiele, ale dla naszych Bielanek to spora część ich życia, dla tych najstarszych stażem to nawet połowa. A w tym czasie Siostra pokazywała im, że to co naprawdę bliskie Panu Bogu i prowadzące do świętości jest czyste, ciche i wyrażane

w drobnych gestach, ale jednocześnie piękne i ważne.

Dziękujemy za przygotowanie naszych Bielanek do tej szczególnej dziewczęcej służby parafialnej, dziękujemy za spotkania, wyjazdy, formację poprzez modlitwę i zabawę, dziękujemy za budowanie wspólnoty.

Te pięć lat zapadnie w naszą pamięć na zawsze, obiecujemy modlitwę i mamy nadzieję, że jeszcze Siostra naszą Parafię odwiedzi. W nowym miejscy życzymy Bożego Błogosławieństwa i ludzkiej życzliwości. Niech Maryja prowadzi i pomaga, a Siostry uśmiech – znak firmowy – niech poznają i inni.

Wspólnota Bielanek wraz z rodzicami