Październik - miesiąc modlitwy różańcowej

01/10/2020

"Odmawiaj jedną Tajemnicę Różanca św. codziennie, a zobaczysz, że Maryja będzie Cię zmieniała, a przez Ciebie świat. Ale pamiętaj, owoce Różańca są długo niewidoczne, dlatego wydaje się on nudny.

Szatan zrobi wszystko, byś tej modlitwy nie odmawiał, bo wie, że ona otworzy Twoje serce na największą miłość, jaką jest Bóg,,

- O. Maksymilian Maria Kolbe

Zachęcamy do włączenia się w tę modlitwę, w której przez ręce Matki Bożej możemy wybłagać wiele łask dla nas samych, naszych bliskich, Ojczyzny naszej i całego świata. Za wspólne odmówienie jednej części różańca połączone z rozważaniem tajemnic można uzyskać odpust zupełny. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy Św.. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.30.