Informacja dla Parafian

26/03/2021

Drodzy Parafianie!

Wciąż zmagamy się z epidemią koronawirusa w naszej Ojczyźnie i na świecie. Trudny to dla nas wszystkich czas. My kapłani modlimy się nieustannie za Was wszystkich prosząc Boga, aby dał nam siłę, mądrość, cierpliwość oraz uchronił przed zarażeniem i pomógł ustrzec wiarę. O taką gorliwą modlitwę prosimy również Was.

W związku z wprowadzeniem w Polsce nowych zasad bezpieczeństwa w naszym kościele w Mszy Świętej może brać udział maksymalnie 48 osób. Dlatego, z bólem serca, zmuszony jestem prosić gorąco, abyście pozostali w domach.

Jednocześnie przypominamy, że w miejscach publicznych obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Obowiązek ten dotyczy również osób uczestniczących w Liturgii z wyłączeniem kapłanów sprawujących sakramenty. Proszę, abyście respektowali ten przepis i nie stawiali nas w trudnej sytuacji.

W każdą niedzielę możemy łączyć się na Eucharystii dzięki transmisji na żywo z naszej świątyni o 10.15 i 11.30. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 będziemy udzielać Komunii Św. wszystkim, którzy uczestniczą w Eucharystii za pośrednictwem mediów. Zachęcam do duchowego łączenia się na wspólnej modlitwie.

Matko Boska Zwycięska – módl się za nami

Św. Józefie – módl się za nami