Fotorelacja z kolonii parafialnych

28/08/2019

9 lipca rozpoczęliśmy nasze kolonie parafialne. Tym razem spędziliśmy czas w Zawoi u podnóża Babiej Góry w Ośrodku Wczasowym Jędruś. Pogoda sprzyjała kąpielom w basenie. Korzystaliśmy też z groty solnej. Niesamowitym przeżyciem był dla nas pobyt w Energylandii i na Termach Chochołowskich. Ale to nie jedyne atrakcje naszego wyjazdu. Zwiedziliśmy Zakopane, pokonaliśmy trasę na Mosorny Groń i Halę Barankową, bawiliśmy się przy dźwiękach kapeli góralskiej, a także uczestniczyliśmy w wielu konkursach - plastycznym, fotograficznym, qeście przez Zawoję i jej zabytki. Były też rozgrywki piłkarskie, Mam Talent i wiele innych atrakcji. Znów nawiązało się mnóstwo nowych przyjaźni. Nasz wypoczynek zakończyliśmy 20 lipca bogatsi o nowe doświadczenia. Z niecierpliwoścìą czekamy na nasz wyjazd na narty w ferie.