Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018 r.

1. W najbliższy czwartek, 21 czerwca, zapraszamy grupy parafialne wraz z rodzicami: bielanki, scholę, ministrantów, Ruch Eucharystyczny Młodych, Skautów Europy oraz wspólnotę młodzieżową „Źródło Życia” na wspólne zakończenie roku Mszą Świętą o godz. 18.00, a następnie na spotkanie przy grillu.
  2. Uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną z racji zakończenia roku szkolnego, w piątek, 22 czerwca, o godz. 8.00. Dalszy ciąg uroczystości w szkole przy ul. Dwóch Mieczy o godz. 9.00.
  3. Informujemy, że podczas wakacji spowiedź w dni powszednie będzie 15 minut przed każdą Mszą Św. Prosimy przyjść wcześniej, aby spokojnie skorzystać z sakramentu pokuty.
  4. Burmistrz Dzielnicy Rembertów zaprasza na obchody 74 rocznicy rozstrzelania przez Niemców dziesięciu mieszkańców Rembertowa, w tym harcerzy „Zawiszaków”, które odbędą się 19 czerwca br. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 10.00 w kościele Św. Łucji, a po Mszy Św. ceremonia złożenia wieńców przy pomniku „Zawiszaków” i przy tablicy pamięci na fasadzie budynku Liceum im. Tadeusza Kościuszki.
  5. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się:

Sławomir Lubelski, kawaler i Katarzyna Gruszczyńska, panna, oboje z parafii tutejszej /II/

Dariusz Adam Suski, kawaler z parafii M. B. Częstochowskiej w Zielonce i Katarzyna Ciechońska, panna z parafii tutejszej /II/

Damian Stańczak, kawaler z parafii M.B. Królowej Polski w Wołominie i Magdalena Joanna Birek, panna z parafii tutejszej /II/

Gdyby ktoś wiedział o przeszkodach uniemożliwiających wyżej wymienionym osobom zawarcie sakramentalnego małżeństwa, jest zobowiązany powiadomić o tym kancelarię parafialną. Narzeczonych powierzamy Waszym modlitwom.