Ogłoszenia duszpasterskie – XXVIII Niedziela zwykła – 15 października 2017 r.

• Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy św.. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 17.15.
  • Dzieci klas trzecich, które rozpoczęły przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy, wraz z rodzicami, na Mszę Świętą i spotkanie, dziś o godz. 16.00.
  • Spotkanie dla starszej grupy kandydatów do Bierzmowania, odbędzie się dziś o godz. 15 w sali pod plebanią.
  • Pragniemy, aby w naszej parafii powstał Ruch Eucharystyczny Młodych, wspólnota formacyjna dla dzieci. Dlatego zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w najbliższy piątek, 20 października, o godz. 16.30 w sali pod plebanią. Więcej informacji na ulotkach wyłożonych na stoliku.
  • Ksiądz proboszcz zaprasza Zelatorów Kół Różańcowych na spotkanie, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 10.00 w sali pod plebanią.
  • W kancelarii i zakrystii można już składać wypominki. Kartki do wypisania naszych zmarłych z prośbą o modlitwę za nich, są dostępne na stolikach pod chórem. Prosimy o czytelne wypełnienie, najlepiej drukowanymi literami.
  • Skauci Europy za tydzień będą przed kościołem rozprowadzali znicze nagrobne. Zebrane środki będą przeznaczone na zimowy wyjazd skautów naszej parafii.
  • Pod chórem nadal zbierane są podpisy poparcia dla ustawodawczej inicjatywy obywatelskiej „Zatrzymaj aborcję!”, której celem jest wyeliminowanie z polskiego prawa możliwości zabijania dzieci w łonie matki. Zechciejmy, jako chrześcijanie, stanąć w obronie życia.
  • Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się:

Paweł Antoni Biliński, kawaler z parafii tutejszej i Sandra Małgorzata Zalewska, panna z parafii Św. Marii Magdaleny w Magdalence /II/

O przeszkodach uniemożliwiających wyżej wymienionym osobom zawarcie sakramentalnego małżeństwa, należy powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych powierzamy Waszym modlitwom.