Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła – 16 września 2018 r.

1. Dziś o godz. 16.00 zapraszamy dzieci klas trzecich z rodzicami na Mszę świętą i spotkanie rozpoczynające przygotowanie do I Komunii Świętej.
  2. Prowadzimy zapisy do Różańca Rodziców modlących się za swoje dzieci. Wszystkich chętnych rodziców, którzy chcą włączyć się do modlitwy prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Na stoliku pod chórem są wyłożone obrazki z wizerunkiem Matki Bożej Oliwskiej, Patronki Różańca Rodziców, który można zabrać do domu. Można również nabyć świecę z Jej wizerunkiem.
  3. W dniach od 21 do 23 września odbędą się w Loretto Rekolekcje Maryjne dla zelatorów Żywego Różańca. Chętnych prosimy zapisywać się w zakrystii.
  4. Fundacja Sztuki „Abdank Polska” zaprasza na wystawę prac malarskich uczniów Szkoły Podstawowej Nr 189 w Rembertowie. Wystawa czynna jest dzisiaj w godz. od 11.00 do 15.00 w Galerii przy ul. Łyszkiewicza 39.

Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się:

Tomasz Nieśpielak, kawaler z parafii tutejszej i Kinga Martyna Jezierska, panna z parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu /II/

Paweł Kozarzewski, kawaler z parafii Nawiedzenia N.M.P. w Smogorzewie i Karolina Tyl, panna z parafii tutejszej /I/

O przeszkodach uniemożliwiających wyżej wymienionym osobom zawarcie sakramentalnego małżeństwa, należy powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych powierzamy Waszym modlitwom.